BERKOS jest polskim producentem dodatków piekarniczych i cukierniczych.

Działamy na polskim rynku już od trzech lat oferując polepszacze i mieszanki piekarnicze najlepszej jakości. Jakkolwiek jesteśmy na polskim rynku firmą stosunkowo nową to stoi za nami wieloletnie doświadczenie pracy w różnych współpracujących z piekarzami zespołach.

To właśnie doświadczenie i wiedza, które wzbogacamy codziennie, są naszą siłą.
Wszystko co wiemy o piekarnictwie wykorzystujemy w naszej codziennej pracy z Państwem, a wzbogacając jeszcze naszą wiedzę chcemy się nią jednocześnie dzielić z Wami. Nasza oferta rynkowa jest tak skonstruowana by w najlepszy sposób odpowiedzieć na oczekiwania polskich piekarzy i cukierników.
Produkty i doradztwo technologiczne, które Państwu oferujemy są odpowiedzią na Państwa potrzeby, które znamy i nadal poznawać chcemy, by pomagać Państwu w codziennej pracy.

To co odróżnia nas od innych to indywidualna praca z naszymi odbiorcami.
Dla wielu ważne jest, że potrafimy w bardzo krótkim czasie przygotować produkt, polepszacz, mieszankę lub krem, odpowiadający i oczekiwaniom i przygotowany na specjalne zamówienie każdej, nawet najmniejszej piekarni. Konsultanci handlowi naszej Spółki odwiedzają Państwa oferując nasze usługi, produkty i pomoc technologiczną. Chcielibyśmy, by tak jak dotychczas byli miłymi i oczekiwanymi gośćmi.